Modré z nebe vám nesneseme, ale můžeme vás k němu přiblížit. Vidět svět z výšky je návykové a dává pocit svobody. Z lásky a nadšení k letectví vznikla v roce 2003 rodinná firma Blue Sky Service, kde vášeň k létání vznikla u dědečka a pohltila již několik generací.

NAŠE LETECKÁ ZÁKLADNA

Adresa: Letiště Brno-Tuřany 904/1
627 00 Brno

Telefon: +420 777 449 974

 

POBOČKA SLOVENSKO

Adresa: Letiště Trnava – Boleráz
Letisko 263, 919 08 Boleráz

Telefon: +421 944 030 599

Image Alt

Obchodní letecká doprava

  /  Obchodní letecká doprava
Blue sky service

Aerotaxi. Pohodlně a efektivně

Vy rozhodujete kdy, odkud a kam poletíme. Přepravíme vás rychle a diskrétně na důležitý firemní meeting nebo za rodinou na dovolenou. Naší specializací je obchodní letecká přeprava vrtulníky. Máme k dispozici různé typy, včetně dvoumotorového vrtulníku Bell 427 ve VIP konfiguraci.

Blue Sky Service jako letecký dopravce sídlí na mezinárodním letišti Brno-Tuřany a díky tomu můžeme létat po celý rok. Pro odbavení stačí 15 minut a itinerář letu je vám připravený na míru. Pro aerotaxi využíváme vrtulníky s kapacitou 3-6 osob (včetně pilota), s cestovní rychlostí v průměru 200 km/h a doletem až 400 kilometrů.

Naši činnost stavíme na hodnotách, které jsou nezbytnou součástí letectví – bezpečnost, spolehlivost, poctivost a důvěra. Máte-li zájem o leteckou dopravu, ozvěte se nám.

Přeprava osob vrtulníkem

Jako jediní na Moravě máme licenci na obchodní leteckou dopravu s využitím vrtulníků. Benefity těchto strojů jsou zřejmé – umožňují se maximálně přiblížit vaší požadované cílové destinaci, protože s nimi můžeme přistát přímo na heliportech nebo jiných vhodných místech v České republice a blízkém zahraničí.

Pro aerotaxi je možné vybírat ze 3 druhů vrtulníků, které nabízí nadstandardní komfort při cestování. Například ve čtyřmístném modelu Robinson R44 s cestovní rychlostí 180 km/h pro vás bude přesun z Brna do Vídně znamenat 40 minut.

Přeprava nákladu vrtulníkem

Pohodlně, bezpečně a rychle s námi můžete přepravit také nejrůznější druhy zásilek a zboží po Evropě. Zajistíme související administrativu i veškeré celní náležitosti. Vy určíte cíl, my se postaráme o vše ostatní.

 

Máte zájem o aerotaxi?

LENKA SAMCOVÁ

+420 774 444 115

lenka.samcova@blueskyservice.cz