top
Image Alt

Pilotem na zkoušku

  /  Pilotem na zkoušku
Blue Sky Service

Chci být pilotem vrtulníku či letounu

Je složité naučit se ovládat letoun nebo vrtulník? Co všechno musí pilot znát a vědět? Jak to funguje na letišti? Pro všechny zvídavé nadšence a malé-velké kluky nabízíme tento několikahodinový speciální letecký zážitek. Můžete si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je být pilotem vrtulníku nebo pilotem letounu. Vysoko nad zemí budete mít vše jen ve svých rukách. 

Při tomto leteckém zážitku:

  • vás provedeme po letišti Brno-Tuřany
  • seznámíte se s technickými parametry a základními částmi letadla (můžete si vybrat, zda budete pilotovat vrtulník Robinson R22 nebo letoun ZLIN Z-42)
  • absolvujete předletovou přípravu s instruktorem
  • vyzkoušíte si řízení v různých situacích (přímočarý let, zatáčky, krátký navigační let, let po okruhu, přistání) – samozřejmě pod dohledem instruktora
  • po přistání váš let rozeberete s instruktorem 

Jaké to je být opravdovým pilotem, u nás můžete prožít sólo nebo se přihlašte ve skupině (max. 8 osob). Pokud dorazíte ve třech a více lidech, budete moci své zážitky nejen snadněji sdílet přímo na letišti, ale zároveň dostanete všichni slevu 8 %.

A kdo ví, třeba po absolvování zážitkového programu “Pilotem na zkoušku” propadnete létání natolik, že se brzy potkáme i na pilotním výcviku. Pak bude stačit odpovědět na „jednoduchou” otázku – Chcete se naučit pilotovat vrtulník, nebo letoun? Nebo oboje?

Ceník zážitku Pilotem na zkoušku

Pilotem na zkoušku Vrtulník Robinson R22 
30-minutový let (celkem 2 hodiny)

7,990 Kč

1-hodinový let (celkem 3 hodiny)

13,490 Kč

Pilotem na zkoušku Letoun ZLIN Z42 
30-minutový let (celkem 2 hodiny)

5,990 Kč

1-hodinový let (celkem 3 hodiny)

9,800 Kč

Ceny jsou včetně DPH a letištních poplatků.